27 lip

Podziękowania dla rodziców

Kwiaty, pudełka z łakociami, alkohol, czy może coś bardziej oryginalnego? Często zastanawiacie się jak w ten wyjątkowy dzień podziękować rodzicom za wszystko co dla Was zrobili. Oczywiście sami najlepiej znacie swoich rodziców i na pewno wiecie z czego się najbardziej ucieszą, co ich najbardziej wzruszy, ale mamy dla Was kilka podpowiedzi:) Według nas powinno to być coś oryginalnego, nieszablonowego i spersonalizowanego – jakaś pamiątka, która będzie przypominała im ten wyjątkowy dla Was wszystkich dzień.

   

  1. Film z podziękowaniami. Bardzo popularną w ostatnich latach formą podziękowania jest krótki filmik nagrany przez młodych wcześniej z podziękowaniami w formie zabawnego teledysku, który jest puszczany podczas przyjęcia weselnego. Jest to z pewnością coś co spodoba się rodzicom i rozbawi gości, ale nie jest już zbyt oryginalnym pomysłem.
  2. Alkohol, kosze ze słodkościami. Naszym zdaniem kosze pełne słodkości, kwiaty, czy alkohol nie są dobrym pomysłem na tak wyjątkową okazję, ale jeśli decydujecie się na taki rodzaj podziękowań dodajcie coś oryginalnego. Możecie np. zapakować to w ozdobną skrzynię z wygrawerowanymi podziękowaniami i datą ślubu, lub dorzucić jakieś spersonalizowane kubeczki (coś co pozostanie pamiątką tego wyjątkowego dnia).                                                                                   
  3. Foto-książka. Wspaniałym prezentem będzie album ze zdjęciami wydany w formie książki w twardej okładce. Można tam umieścić zdjęcia z poszczególnych etapów życia – od urodzenia, aż do dnia ślubu. Dodatkowo w takiej książce/albumie możecie umieścić różne teksty, podziękowania, wspomnienia, czy stworzyć opowiadanie o Waszej rodzinie. Jeśli macie zdolności artystyczne, zamiast zdjęć możecie namalować obrazki, czy karykatury – na pewno będzie to coś co wywoła uśmiech na twarzach Waszych rodziców.                                           
  4. Spersonalizowana mapa świata. Oczywiście tego typu prezent nie sprawdzi się w każdym przypadku, ale jeżeli Wasi rodzice uwielbiają podróże i często zabierali Was na wakacje, czy weekendowe wypady świetnym pomysłem będzie mapa podróżnika. Możecie na takiej mapie zaznaczyć miejsca w których razem byliście, podoklejać fotografie ze wspólnych podróży i dopisać jakieś śmieszne anegdoty, czy wspomnienia. Dodatkowo możecie zaplanować wspólną podróż, dołączyć bilety do prezentu, czy specjalnie przygotowane przez Was vouchery i zaznaczyć na mapie miejsce kolejnej wycieczki.               
  5. Vouchery. Jeśli Wasi rodzice rzadko spędzają z Wami czas i brakuje im tego znakomitym prezentem będzie voucher na wspólne wyjście. Możecie zaprosić rodziców na wspólną kolację na statku przy muzyce, lub np. weekendowy wyjazd. Jeśli Wasi rodzice są fanami mocnych wrażeń może to być bardziej ekstremalna atrakcja, jak np. wspólny skok na spadochronie, lot balonem, czy paralotnią. Dostarczy im to niezapomnianych wrażeń i pozwoli spędzić z Wami wspaniałe, pełne radości chwile.
  6. Biżuteria. Mamom możecie kupić wyjątkowy komplet biżuterii z grawerem, który będzie im przypominał o tym wyjątkowym dniu. Może to być np. łańcuszek, lub bransoletka ze znakiem nieskończoności, czy serduszko z wygrawerowanym cytatem, lub podziękowaniem. Tatusiów ucieszy oryginalna zawieszka do kluczy, czy zabawne spinki do mankietów:)                                                
  7. Prezenty wykonane własnoręcznie. Najwspanialszą formą podziękowania dla rodziców są prezenty, które w całości, lub chociaż częściowo wykonacie sami. Mogą to być jakieś obrazy, collage, śmieszne rysunki, opowiadania napisane przez Was. Rodzice wiedząc, że poświęciliście czas aby przygotować coś specjalnie dla nich na pewno poczują się wyjątkowo:)                      

Każdy rodzic jest inny i to Wy najlepiej wiecie jak uszczęśliwić ich w tym szczególnym dniu. Pamiętajmy jednak, że najlepsze prezenty to nie te najdroższe, tylko takie które będą oryginalne, spersonalizowane i upamiętnią ten wyjątkowy dzień.

Źródło zdjęć: https://pl.pinterest.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.