27 lis

Makijaż ślubny

Dzień ślubu to często jeden z najważniejszych dni życia. Panny młode nierzadko marzą o tym dniu odkąd były małymi dziewczynkami. Każda pragnie wyglądać pięknie i wyjątkowo. Niezależnie od tego, czy jest osobą pewną siebie i odważną, czy też skromną i nieśmiałą tego dnia niewątpliwie ma wyglądać i czuć się jak gwiazda.

Poza piękną fryzurą, suknią i dodatkami niezwykle istotny jest makijaż, który powinien być dopełnieniem każdej ślubnej stylizacji. Makijaż ślubny to tak naprawdę makijaż dzienny, wieczorowy i fotograficzny w jednym. Dzienny, bo ślub zazwyczaj odbywa się w godzinach popołudniowych, w świetle dziennym. Wieczorowy dlatego, iż wesele często trwa całą noc. Fotograficzny, gdyż chyba nigdy w życiu panna młoda nie będzie tak obfotografowywana jak tego dnia. Makijaż powinien być spójny przede wszystkim z urodą panny młodej, suknią i dodatkami a zarazem podkreślać to co najpiękniejsze. Oczywiście bardzo ważne jest aby makijaż był trwały a panna młoda czuła się komfortowo. Oto kilka naszych propozycji 

  • Makijaż bardzo naturalny i delikatny. Makijaż w stylu „no make up” wygląda bardzo świeżo i dziewczęco, jest bardzo często wybierany przez panny młode. Makijaż ten charakteryzuje idealna cera, pełna blasku z lekko uwydatnionym spojrzeniem. Kolorami, które świetnie się tutaj sprawdzą będą: beże, jasne brązy, pastelowe róże. Delikatnie podkreślona linia rzęs i wytuszowane rzęsy dodadzą spojrzeniu głębi. Usta pozostawione naturalne bądź muśnięte błyszczykiem, róż odcieniem zbliżony do naturalnego rumieńca, to wszystko sprawi że panna młoda będzie wygladac niezwykle romantycznie.
                     Źródło: www.stylemepretty.com
Naturalny makijaż 1 img_20161125_161911_204
Źródło: www.moncheribridals.com
Naturalny makijaż 2
                  Źródło: www.be-ba-bu.ru
4
                     Źródło: http://weddingsparrow.com
  • Mocniej podkreślone oko, usta delikatne. Makijaż ten sprawdza się bardzo dobrze w roli makijażu ślubnego. Pomimo wielu uściskow, pocałunków i długiej nocy nie będzie wymagał wielu poprawek. Kolory na powiekach powinny być spójne z dodatkami. Można mocniej wycieniować oko albo zastosować mocniejszą kreskę. Mile widziane będą kępki rzęs, które jeszcze mocniej podkreślą oko. Reszta makijażu łącznie z ustami powinna być zdecydowanie subtelniejsza.
natural1
                     Źródło: www.moncheribridals.com
Oko1
                     Źródło: www.bmodish.com
Oko3
                     Źródło: www.bmodish.com

Oko3

Oko4
                     Źródło:www.deerpearlflowers.com
Oko
                     Źródło: www.misimagenesparatublog.blogspot.com
  • Mocno podkreślone usta, delikatniejsze oko. Pomadka o mocnych kolorach i oko subtelnie podkreślone kreską bądź wycieniowane. Makijaż będzie się pięknie prezentował u pań z pęłniejszymi ustami i nienagannym uśmiechem. Niestety trzeba liczyć się z licznymi poprawkami w trakcie trwania imprezy natomiast możemy być pewni, że wygląda niezwykle efektownie i kobieco.

Usta 1

Usta 2
                     Źródło: www.pl.pinterest.pl
Usta 3
                     Źródło: www.elegantweddinginvites.com
Usta4
                      Źródło:www.pl.pinterest.com
Usta
                     Źródło: www.pl.pinterest.com
  • Coś dla odważniejszych pań – mocny makijaż, zarówno oczy jak i usta mocno podkreślone. Wybiorą go np. panny młode u których makijaż będzie głównym akcentem stylizacji.
Oczy i usta
                      Źródło: www.junebugweddings.com
Oko i usta1
                     Źródło: www.elstile-spb.ru

 

Do wykonania makijażu ślubnego warto zatrudnić profesjonalistę, co zagwarantuje nam fachowo wykonany makijaż przy użyciu dobrych, sprawdzonych kosmetyków. Polecamy wykonać również makijaż próbny, co pozwoli nam sprawdzić jak panna młoda będzie się czuła w wybranym makijażu, przetestować jego trwałość i upewnić się, że wykorzystane kosmetyki nie uczulą ani nie podrażnią. To wszystko razem zaoszczędzi nam niepotrzebnych nerwów.

 

Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.mmd-wedding.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.