11 sty

Candy Bar

Candy bar czyli słodki bufet to coraz częściej spotykana atrakcja na przyjęciach weselnych. Jest to specjalnie przygotowane miejsce, gdzie królują słodkości. W trakcie trwania przyjęcia goście mogą podchodzić i częstować się przeróżnymi łakociami. Candy bar nie tylko cieszy podniebienia gości ale pełni również funkcję dekoracyjną. Specjalnie udekorowany, doskonale wpasowuje się w temat wesela. Zgodny z motywem przewodnim i kolorystyką dopełni całość dekoracji.

 

Smakołyki jakie tam możemy znaleźć to: karmelki, owoce w czekoladzie, galaretki w cukrze, pianki, żelki, draże, cukierki, migdały w lukrze, lizaki i czekoladki. Wszystko w pasujących kolorach i wybranych kształtach. Pojawić się również mogą: mini deserki, torciki, muffinki, babeczki oraz wszystko to o czym zamarzycie. Wszystkie te smakowitości umieszczone w szklanych bombonierach, salaterkach, paterach czy kielichach, pięknie wyeksponowane  podkreślą wyjątkowy charakter przyjęcia. Candy bar może być też wzbogacony o czekoladową fontannę.

           

          

 

Candy bar najczęściej występuje w formie stołu, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie aby wykorzystać np. stary stylowy kredens babci, wózek, rower, walizki czy drewniane kłody. Wszystko zależy od pomysłu, znalezienia odpowiedniego podwykonawcy i kwoty jaką chcecie przeznaczyć na tego typu atrakcję. Ceny przeważnie ustalane są indywidualnie i zależne m.in. od ilości zaproszonych gości, wielkości candy baru, ilości i rodzaju smakołyków. Wahają się od kilkuset złotych do kilku tysięcy.

Aby goście swobodnie mogli korzystać z łakoci trzeba zadbać o talerzyki, papierowe torebki czy też inne naczynia.

    

Źródło zdjęć: PINTEREST

http://www.mmd-wedding.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.