10 gru

Atrakcje weselne

Z pewnością planując ślub i wesele zastanawiacie się co zrobić, aby Wasze przyjęcie było wyjątkowe i na długo zapadło gościom w pamięci. Firmy proponują setki różnych atrakcji, którymi możecie zaskoczyć swoich gości, dlatego niełatwo jest podjąć decyzję. Musimy wziąć pod uwagę wiek gości – czy będzie dużo dzieci i oczywiście budżet jaki chcemy na to przeznaczyć. Z atrakcjami nie należy przesadzać, gdyż goście przede wszystkim chcą się dobrze bawić, a nie oglądać pokaz za pokazem. Możemy zaplanować jedną atrakcję po wyjściu z kościoła i tak zwany „gwóźdź programu” w trakcie wesela. Dodatkowo możemy zaplanować atrakcje, które nie wymagają przerywania zabawy, takie jak fontanna czekoladowa, czy foto-budka, która stoi podczas imprezy i każdy może z niej skorzystać w dowolnym momencie.

1. Wypuszczanie motyli
Wypuszczanie motyli przez Parę Młodą jest popularne w Stanach Zjednoczonych, ale i do nas powoli dociera ta moda. Jest to dość ulotna i droga atrakcja, a decydując się na nią musimy zamówić motyle ok. 2-3 miesiące wcześniej.
Cena za 1 motyla to ok 10zł, a biorąc pod uwagę fakt, że będziemy potrzebowali kilkuset sztuk, koszt będzie sięgał kilku tysięcy zł.

1
2. Bańki mydlane.
Znacznie tańszą alternatywą dla wypuszczania motyli mogą być bańki mydlane. Bańki otaczające Parę Młodą wychodzącą z kościoła będą pięknie wyglądały na zdjęciach i sprawią ogromną radość dzieciom:) Deszcz baniek mydlanych sprawdzi się nie tylko przy wyjściu z kościoła, ale także podczas pierwszego tańca, sesji zdjęciowej, podziękowań dla rodziców, czy w każdym innym momencie.

2
3. Lampiony szczęścia
Puszczanie lampionów szczęścia to coraz bardziej popularna atrakcja pochodząca z dalekiego wschodu. Według chińskich przesądów wzbijające się ku niebu lampiony przynoszą szczęście nowożeńcom i spełniają ich marzenia. Należy jednak pamiętać o bezpieczeństwie. Miejsce puszczania lampionów powinno być oddalone od lasów, zwierząt, czy starych zabudowań. Może lepszym pomysłem byłoby puszczanie lampionów na wodzie?

3
4. Świecące balony z helem
O wiele bardziej bezpiecznym zamiennikiem lampionów szczęścia mogą być świecące balony z helem. W trakcie przyjęcia mogą stanowić dekorację, a nocą każdy gość może wypuścić balon z życzeniem dla Pary Młodej. Dzieci na pewno będą zachwycone !

4
5. Taniec w chmurach
Wykorzystując wytwornicę ciężkiego dymu sprawimy, że ten pierwszy taniec będzie niezapomnianym doświadczeniem. Jest to świetne rozwiązanie dla par, które niekoniecznie dobrze czują się w tańcu – kłębiący się dym pozwoli ukryć małe wpadki i niedociągnięcia:).
Dodatkowo fotograf będzie miał okazję na zrobienie efektownych zdjęć.

5

6. Animator dla dzieci
Warto pamiętać o najmłodszych gościach uroczystości i zadbać o dobrą zabawę również dla nich. Zatrudnienie profesjonalnego animatora będzie idealnym rozwiązaniem.

6

7
7. Fajerwerki
Profesjonalnie przygotowany pokaz pirotechniczny na pewno dostarczy Waszym gościom moc wzruszeń i niezapomnianych wrażeń.

8-1

8. Przysmaki
Z pewnością ogromnym powodzeniem będą się cieszyły smakołyki serwowane w oryginalny sposób. Absolutnym hitem, który uszczęśliwia nie tylko dzieci jest candy bar – piękny, kolorowy stolik ze słodkościami, którego wygląd można dostosować do tematu przewodniego wesela. Inne atrakcje, które cieszą się popularnością to fontanna czekolady, fontanna alkoholowa, czy wózek z popcornem.

9

10

11

12

9. Pokazy
Jeśli chcecie podnieść prestiż swojej uroczystości, możecie zdecydować się na pokazy profesjonalistów. Tutaj mamy mnóstwo przeróżnych usług do wyboru: pokazy barmańskie, iluzjonistów, baristów, karykaturzystów, tancerzy, teatr ognia, animacje piaskowe i wiele, wiele innych.

13   14

15

16
10. Foto-budka
Foto-budka jest jedną z najbardziej popularnych atrakcji – goście doskonale bawią się wykorzystując śmieszne akcesoria i mają przy tym wspaniałą fotograficzną pamiątkę.

17

Źródło: www.pinterest.com

Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.mmd-wedding.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.